Horizontálne interiérové žalúzie

Žalúzie ISSO-25

Je moderná a estetická žalúzia s retiazkovým ovládaním. ISSO žalúzie 25 sú určené k montáži na hliníkové, plastové a drevené EURO okná. Všetky uchytenia na okne sú prekryté a tak pôsobia ako súčasť okna. Montáž žalúzií je jednoduchá.

Žalúzie MAX-25

Predstavujú najmodernejší trend horizontálnych žalúzií ovládaných retiazkou. Sú určené pre montáž na plastové, hliníkové a drevené EURO okná. Nosič žalúzie sa montuje do zasklievacej lišty a je prekrytý elegantnou, zaoblenou hliníkovou lištou.

Žalúzie KLASIK-25

Využitie týchto žalúzií v interiéri je široké. Montujú sa na plastové, hliníkové ako aj na drevené EURO okná. Vyťahovanie žalúzií je riešené pomocou textilnej šnúrky a brzdy. Naklápanie lamiel je riešené pomocou šnekového prevodu a plexi tyčkou.

Žalúzie BAMBUSOVÉ-25

Bambusové žalúzie sú luxusným výrobkom z prírodného materiálu. Oteplia a zjemnia interiér, zahrnú ho exotikou a eleganciou zároveň. Montáž je reálne na všetky typy okien. Vyhľadávané sú najmä na eurookná a plastové okná s dekorom imitácie dreva.

 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie

Fatal error: Class 'XMLWriter' not found in /www/b/p/u42324/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc on line 15