Rolety

Hliníkové rolety delíme podľa spôsobu použitia na predokenné, podomietkové a nadokenné. Môžu sa použiť pre všetky typy okien a dverí.

rolety
image #2

Hliníkové rolety majú dobré zvukovo a tepelno-izolačné vlastnosti, chránia nás proti slnečnému žiareniu a vlámaniu. Konštrukciu okien chránia proti poveternostným vplyvom. Ponúkame rolety s integrovanou sieťkou. Hliníkové rolety dodávame s mechanickým ovládaním, motorom, kľukou a na pružinu.

Predokenné rolety

Navíjací box je viditeľný z vonkajšej strany - montáž je možná aj pri hotových stavbách

Predokenná roleta sa skladá z boxu, vodiacich líšt a roletového panciera. Hliníkové rolety sa montujú na rám okien alebo ostenia a sú určené do hotových stavieb, kde sa dodatočne rolety montujú. Pancier môže byť hliníkový alebo plastový.

Podomietkové rolety

Navíjací box je zakrytý omietkou - montáž ešte pred dokončením fasády

Čistý a nerušený vzhľad fasády dosiahneme práve montážou podomietkovej rolety. Súčasťou prednej strany boxu je drevocementová doska a zaomietacia hliníková lišta. Hliníkový pancier ponúkame v 10-tich farebných odtieňoch.

Nadokenné rolety

Navíjací box je umiestnený z vnútornej strany - zvonka nie je viditeľný - montuje sa spolu s oknom

Predstavujú hotové stavebné prvky, ktoré sa montujú na všetky plastové okná a dvere. Skladajú sa z boxu, do ktorého sa navíja pancier a hliníkových alebo plastových vodiacich líšt .Celý plastový box je zateplený polystyrénovou vložkou.

 
 
 
 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie

Fatal error: Class 'XMLWriter' not found in /www/b/p/u42324/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc on line 15