Dverové sieťky

 
Dverová otváracia sieť je vyrábaná z extrudovaného hliníkového profilu. Dodáva sa so samozatváracími pántmi a spevňovacou stredovou priečkou. Montuje sa na dverový rám. Ovláda sa zaklapnutím dverí na magnety. Je vhodná na plastové, hliníkové a euro okná. Montáž je možná aj na hliníkové rolety.

Dverová LUX

Dverova sieť sa používa tam,kde je dostatok miesta na otvorenie dverí.Je možnosť použiť aj na dvere so šikminou.Po celom obvode je siet opatrená tesniacou kefkou.Montáž sa vykonáva je na rám dverí.K použitiu sú samozatváracie alebo štandardné pánty.Sieť sa dodáva vo farbe biela,hneda,strieborna,imitacia dreva,antracit a vo farbach RAL.Sieťovina sa dodáva vo variante šedej,čiernej,priesvitnej a protipelova sieťovina. Pre priestory kde sa pohybujú malé deti a zvieratá sa požije zosilnená sieťovina.

sietky

sietky

Dverová ULTRA RAM

Dverová siet je vyrobená z extrudovaného profilu,ktorý má vyššiu pevnosť.Dverová sieť sa používa tam,kde je dostatok miesta na otvorenie dverí.Dverová sieť sa skladá z vlastného rámu a otváracieho krídla so sieťkou.Montuje sa tam kde je malo priestoru pre obyčajnú dverovú siet.Montáž je na rám dverí.Daju sa použit samozatvaracie alebo štandardné pánty.Sieť sa dodáva vo farbe biela,hneda,strieborna,imitacia dreva,antracit a vo farbach RAL.Sieťovina sa dodáva vo variante šedej,čiernej,priesvitnej a protipelova sieťovina. Pre priestory kde sa pohybujú malé deti a zvieratá je možnosť použiť zosilnenú sietovinu.

sietky

sietky

 
 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie