Horizontálne interiérové žalúzie

zaluzie

Žalúzie IDS

Žalúzie IDS sú vhodné do všetkých typov okien.Horná krycia lišta je širšia a ukončená zaoblenými krytkami.Ovládanie je pomocou retiazky.Na žalúzie s veľkou plochou je možnosť použiť prevodovku, ktorá zjednoduchšuje jej obsluhu.

zaluzie

Žalúzie MAX-25

Žalúzie MAX-25 predstavujú najmodernejší trend horizontálnych žalúzií ovládaných retiazkou. Sú určené pre montáž na plastové, hliníkové a drevené EURO okná. Nosič žalúzie sa montuje do zasklievacej lišty a je prekrytý elegantnou, zaoblenou hliníkovou lištou.

zaluzie

Žalúzie IDK

Žalúzie IDK sú vhodné do všetkých typov okien.Horná krycia lišta je širšia a ukončená zaoblenými krytkami.Ovládanie je pomocou retiazky.Na žalúzie s velkou plochou je možnosť použiť prevodovku, ktorá zjednoduchšuje jej obsluhu.

zaluzie

Žalúzie INT-50H /INT 35

Žalúzie INT-50H /INT 35, sú to spolahlive a kvalitné žalúzie,ktoré nám umožnujú pohodlne regulovať svetlo.Jednotlive modely sa líšia šírkou lamiel.Žalúzie sa dajú dokonale zladiť a prispôsobiť každému interiéru.Pohodlná regulácia svetla a vynikajúca cenová dostupnosť.

zaluzie

Žalúzie MONOKOMANDO

Žalúzia MONOKOMANKO predstavuje absolútnu špičku v našej ponuke.Slúžia nielen na reguláciu svetla ale sú aj dizajnovým doplkom.Interierové prevedenie sa montuje do okenného otvoru,priamo na okno alebo na stenu.

zaluzie