Rolety

Hliníkové rolety, delíme podľa spôsobu použitia na predokenné, podomietkové a nadokenné. Môžu sa použiť pre všetky typy okien a dverí.

rolety
image #2

Hliníkové rolety majú dobré zvukovo a tepelno-izolačné vlastnosti, chránia nás proti slnečnému žiareniu a vlámaniu. Konštrukciu okien chránia proti poveternostným vplyvom. Ponúkame rolety s integrovanou sieťkou. Hliníkové rolety dodávame s mechanickým ovládaním, motorom, kľukou a na pružinu.

roletky

Predokenné rolety

Navíjací box je viditeľný z vonkajšej strany - montáž je možná aj pri hotových stavbách

Predokenná roleta sa skladá z boxu, vodiacich líšt a roletového panciera. Hliníkové rolety sa montujú na rám okien alebo ostenia a sú určené do hotových stavieb, kde sa dodatočne rolety montujú. Pancier môže byť hliníkový alebo plastový.

sietky

Nadokenné rolety

Navíjací box je umiestnený z vnútornej strany - zvonka nie je viditeľný - montuje sa spolu s oknom

Predstavujú hotové stavebné prvky, ktoré sa montujú na všetky plastové okná a dvere. Skladajú sa z boxu, do ktorého sa navíja pancier a hliníkových alebo plastových vodiacich líšt .Celý plastový box je zateplený polystyrénovou vložkou.

roletky

Podomietkové rolety

Podomietková roleta sa skladá z boxu pod omietku,vodiacich líšt a roletového panciera.

Čistý a nerušený vzhlad fasády dosiahnete práve montážou podomietkovej rolety..Súčasťou prednej strany boxu je polystyrénove zateplenie a zaomietacia hliniková lišta.Roleta sa montuje priamo nad okenný rám.

 
 
 
 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie