Výsuvné markízy

Najčastejšie tienenie domáceho prostredia použiťím markíz,je práve pomocou výsuvných modelov.Kotvenie markíz je na stenu alebo strop.

 

Markíza ALANIS

Markiza Alanis vďaka ľahkej a pevnej konštrukcii s rozložiteľnými ramenami,cenovej dostupnosti,je vhodna na balkóny a terasy.
Ponúkame širkú škálu farebných aj jednofarebných látok.

markizy

markizy

 

Kazetová markíza COVER

Markiza COVER sa vyznačuje elegantným vzhľadom.Kazeta chráni látku pred poškodením a nepriaznivému počasiu.Markíza COVER je riešením pre náročných zákaznikov. Markiza sa montuje na stenu. Ponúkame širokú škálu farebných aj jednofarebných látok.

markizy

markizy

 

Markíza SIRCOMA

Markiza sa používa na zatienenie väčších plôch.Je to klasická markíza pri ktorej sa dá použiť výsuvný volán.Ponúkame širkú škálu farebných aj jednofarebných látok.

markizy

markizy

 

Markíza YORIKA

Markiza YORIKA je kazetova markiza,kde je látka chránená v kazete pred poškodením a nepriaznivému počasiu.Ramena sa skladaju pod kazetu.Ponúkame širkú škálu farebných aj jednofarebných látok.

markizy

markizy

 

Markíza LOGGIA

Markiza sa používa na zatienenie logií. Jednoduchá montáž a ovládanie.Kotvenie na strop alebo stenu.Ponúkame širkú škálu farebných aj jednofarebných látok..

markizy

Rozmery:

Šírka: 100-600 cm

Výsuv: 100-210 cm

 


Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie