Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Svojím moderným prevedením sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Celoročne spoľahlivo ochránia Váš interiér. Sieť je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré dobre znáša teplotné rozdiely a nepodlieha korózií. Je dodávaná v šedej farbe. Siete sú vyrábané z valcovaných hliníkových profilov, ktorý je povrchovo chránený vypaľovacím lakom. Siete ponúkame na všetky druhy okien a dverí. Sieťky sú dodávané v bielej a hnedej farbe, imitácii dreva a farbách podľa RAL vzorkovníka.

Pevné sietky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu prevedením sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí.

Navíjacie siete okenné

Sieť je navíjaná pružinovým mechanizmom do navíjacieho bubna v hornej časti okna a je vedená v bočných lištách.Bubon a koncová lišta sú vybavené tesniacou kefkou.

Posuvná siet v lištách

Dverová sieť posuvná je vyrobená z hliníkového profilu.Montuje sa na na veľké francuzské okna a portály.Sieť pri posúvaní do boku je bezhlučná,nakoľko sa pohybuje na pojazdných kolieskach.

Dverová siet otvaraná na pántoch

Dverová ováracia sieť je vyrábaná z extrudovaného hliníkoveho profilu.Dodáva sa so samozatváracími pántami a stredovou priečkou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie