Posuvné dverové sieťky

 
Dverová posuvná sieťje vyrábaná z hliníkového profilu. Montuje sa pre miesta kde je nedostatok miesta v okolí dverí. Konštrukcia umožňuje jednoduchú montáž. Sieť pri posúvaní do boku je bezhlučná. Montáž je možná aj na hliníkové rolety.

Posúvna sieť v ráme R1

Dverová posuvná sieť je vyrobená z hliníkového profilu. Montuje sa na na veľké francúzke okna a portály.Sieť pri posúvaní do boku je bezhlučná,nakoľko sa pohybuje na pojazdných kolieskach.Výhodou siete je, že nepotrebuje veľký priestor.Sieť je fixovana v lištách,kotvená je na rám dverí alebo na stenu.Sieť sa dodáva vo farbe biela,hneda,strieborna,imitacia dreva,antracit a vo farbach RAL.Sieťovina sa dodáva vo variante šedej,čiernej,priesvitnej a protipelova sieťovina.Pre priestory kde sa pohybujú malé deti a zvieratá je možnosľ použiť zosilnenú sietovinu.

sietky

sietky

Posúvna sieť v ráme R2

Posuvna siet R2 je vyrobená v uzatvorenom ráme,v ktorom sú namontované dva posuvné rámy so sieťkou.Sieť je nehlučna nakolko sa pohybuje na pojazdných kolieskach. Vysokú pevnosť a stabilitu zaručujú extrudované profily rámu aj krídla siete.Výhodou siete je že nepotrebuje velký priestor.Montuje sa na veľke francúzke okná a portály.Sieť sa dodáva vo farbe biela,hneda,strieborna,imitacia dreva,antracit a vo farbach RAL.Sieťovina sa dodáva vo variante šedej,čiernej,priesvitnej a protipelova sieťovina. Pre priestory kde sa pohybujú malé deti a zvieratá je možnosť použiť zosilnenú sietovinu.

sietky

sietky

Dverové siete Plisé

Dverová sieť Plisé sa využíva tam kde nie je priestor na pevné dverove siete.Dá sa použiť pre bezbárierovy vstup z terasy alebo balkóna.Sietou sa dá zakryť plocha až do širky 6m vďaka spojeniu až štyroch krídel.Sietovina je šeda alebo čierna.Sieť sa dodáva vo farbe biela,hnedá,strieborná,imitácia dreva,antracit a vo farbach RAL.

sietky

sietky

 
 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie