Markízy

Na zatienenie balkonóv,terás a valkých plôch sa pužívajú markízy.Ponúkame Vám široky výber markíz na zpríjemnenie letných dní.Markízy dodávame s kľukovým alebo motorickým ovládaním.Motor môže byť na vypinač alebo dialkový ovládač.
Ponúkame aj otrasové čidlo, ktoré slúži na ochranu markízy pred silným vetrom.Látka markízy je odolná voči vode,UV žiareniu a je impregnovaná proti pliesňam.Markízu Vam odborne namotujú naši zaškolení pracovníci.Poskytujeme zaručný a pozáručny servis.
Markíza Vas ochráni pred slnečným žiarením,jemným daždom a zpríjemní Vám posedenie s rodinou a priateľmi.Dodávame markízy aj na strešné okná.Ponúkame širokú škálu farebných aj jednofarebných látok.

Pevné makrízy

Sú zvlášť vhodné nad dvere, okná a výklady. Tieto modely sa prispôsobujú rozmerovým a estetickým požiadavkám zákazníka, práve z tohto dôvodu možno hovoriť o neštardartnom produkte.

Výsuvné markízy

Najčastejšie tienenie domáceho prostredia použitím markíz, je práve pomocou výsuvných modelov - môžu byť rovnako subtilný valec pripevnený na fasádu ako aj efektívne tienenie veľkej plochy.

 
Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie