Pevné sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu.Svojím moderným prevedením sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí.Celoročne spoľahlivo ochránia Váš interiér.Sieťovinu si môžete zvoliť v niekoľkých variantoch - na výber je šedá, čierna, priehľadná, aj protipeľová sieťovina.Siete sú vyrábané z extrudovaného profilu,ktorý je povrchovo chránený vypaľovacím lakom.Siete ponúkame na všetky druhy okien a dverí.Sieťky sú dodávané v bielej,hnedej,striebornej antacitovej farbe,imitácii dreva a vo farbách podľa RAL vzorkovníka.

 

Sieť EXT-10

Sieť EXT-10 je vyrobená z extrudovaného profilu.Profil zaručuje väčšiu pevnosť a stabilitu.Montáž nevyžaduje mechanický zásah do rámu okna.Montuje sa založením rámu s límcom do okna a uchytí sa otočením držiakov.Sieťovina sa dodáva vo variante šedej,čiernej,priesvitnej a protipelova sieťovina.Sieť sa dodáva vo farbe biela,hneda,strieborna,imitácia dreva,antracit a vo farbach RAL.

sietky

sietky

Sieť EXT-16

Sieť EXT-16 je vyrobená z extrudovaného profilu.Profil zaručuje väčšiu pevnosť a stabilitu.Montáž nevyžaduje mechanický zásah do rámu okna.Montuje sa založením rámu s límcom do okna a uchytí sa otočením držiakov.Sieťovina sa dodáva vo variante šedej,čiernej,priesvitnej a protipelova sieťovina.Sieť je vhodná do okien s výrazným zaoblením rámu či šikminou.Sieť sa dodáva vo farbe biela,hneda,strieborna,imitacia dreva,antracit a vo farbach RAL.

sietky

sietky

Sieť 25mm

Sieť 25mm sa používa na okná ktoré si to vyžadujú.Sieť sa vyrába s extrudovaného profilu.Na okno sa je prichytená otočnym obrtlíkom ktorý je namontovaný na ráme okna.Sieť sa ľahko montuje a demontuje.Sieťovina sa dodáva vo variante šedej,čiernej,priesvitnej a protipelova sieťovina. Pre priestory kde sa pohybujú malé deti a zvieratá je možnosť zvoliť zosilnenú sieťovinu.Sieť sa dodáva vo farbe biela,hneda,strieborna,imitacia dreva,antracit a vo farbach RAL.

sietky

sietky

Sieť osadena

Sieť odsadena sa používa na okná ktoré si to vyžadujú.Sieť sa vyrába s extrudovaného profilu.Na okno sa je prichytena otočnym obrtlíkom ktorý je namontovaný na ráme okna.Sieť sa lahko montuje a demontuje.Sieťovina sa dodáva vo variante šedej,čiernej,priesvitnej a protipelova sieťovina. Pre priestory kde sa pohybujú malé deti a zvieratá je možnosť zvoliť zosilnenú sieťovin.Sieť sa dodáva vo farbe biela,hneda,strieborna,imitacia dreva,antracit a vo farbach RAL.

sietky

sietky

 
 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie