Vertikálne žalúzie / Plisé / Japonské steny

interierove-zaluzie-vertikalne

 
Vertikálne žalúzie tvoria vkusnú a modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov. Spoľahlivo nahrádzajú tradičné dekoračné prvky, ako sú závesy a záclony. Horný biely nosník vertikálnej žalúzie je vyrobený z obojstranne lakovaného hliníku o rozmeroch 46x25mm. Prevodové ústrojenstvo je vyrobené z tvrdeného plastu. Široká škála farieb a vzorov umožňuje ich rôzne kombinácie a dáva možnosť vytvoriť si vlastný originálny interiér. 
 
V našej ponuke máme 62 farieb a vzorov látok. Šírka látok môže byť 127mm alebo 89mm. Ovládanie je zabezpečené retiazkou a šnúrkou, možné je ho vyrobiť v štyroch variantách. Vertikálne žalúzie vieme dodať oblúkové i na šikmé steny. Môžu byť poháňané i motorom alebo aj ovládané diaľkovým ovládaním. 
 

 

 

sietky

Plisé

Plisé je vyrobené zo skladanej textílie.Prevedenie je estetické,elegantné a efektévne. Da sa použiť na zatienenie všekých typov okien vrátane atypických prevedení.

sietky

Japonské steny

Japonske steny zaručuju interierové tienenie a dizajnove prevedenie. Sladajú sa z kvalitných látkových panelov.Daju sa použiť na predelenie miestností a zatienenie väčších priestorov.

 
 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie