Látkové roletky

Textilné roletky sú efektívnym a dekoratívnym tieniacim prvkom. Ponúkame širokú škálu látok, farebných odtieňov a typov ktoré vkusne doplňujú bytový interiér a dajú sa zladiť z vnútorným priestorom. Montáž je možná priamo do okenného rámu, na stenu, do výklenku alebo do rámu. Ovládajú sa retiazkou alebo pružinovým systémom, proti pohybu do strán sú montované vodiace lišty. 
 

Roletka voľne visiaca PLUS

 
Sú klasické interiérové rolety k ochrane pred priamym slnečným žiarením. Je vhodná do kancelárií, úradov, nemocníc a obytných miestností. Montáž  je možná  na stenu alebo strop, ovládaná guličkovou retiazkou. Látka je navíjaná  na hliníkový hriadeľ a ukončená je hliníkovým profilom kruhového prierezu. Je odolná voči prachu, vlhkosti a mechanickému poškodeniu. 
 

zaluzie-markizy-roletky

 
 Hraničné rozmery pre voľne visiace roletky PLUS:
 

Ovládanie

Min. šírka

Max. šírka

Max. výška

Max. plocha

retiazka

30 cm

300 cm

300 cm

9,00 m2

motor

30 cm

300 cm

300 cm

9,00 m2

 
 

Roletka TITAN

 
Táto roletka určená pre montáž na rám plastových okien a drevených euro okien. Ovládaná je retiazkou, má kryt návinu a hliníkové vodiace lišty. Box roletky a líšt je dodávaný v bielej farbe a v piatich odtieňoch imitácie dreva. K dokonalému zladeniu okna a interiéru prispieva veľký výber látok a farebných odtieňov. Vyznačujú sa jednoduchým ovládaním a nadčasovou funkčnosťou. 
 

zaluzie-markizy-roletky TITAN

 
 Hraničné rozmery pre roletky TITAN:
 

Ovládanie

Min. šírka

Max. šírka

Max. výška

Max. plocha

retiazka

-

140 cm

220 cm

3,08 m2

 
 

Roletky na strešné okná

 
Roletka určená pre montáž na rám všetkých bežných typov strešných okien ( FAKRO, VELUX, ROTO). Poskytujú optimálnu ochranu pred teplom a slnkom. K dokonalému zladeniu okna a interiéru prispieva veľký výber látok a farebných odtieňov. Ponúkame aj nepriehľadné zatemňujúce látky. Roletku je možné  aretovať v rôznych polohách.

 
 

Japonské steny

 
Japonské steny ponúkajú originálne  riešenie ako účelne a jednoducho zatieniť veľké plochy alebo rozdeliť miestnosť. Medzi výhody tohto produktu patrí jednoduchá montáž, ľahká obsluha a elegantný vzhľad. Skladá sa z látkových panelov ktoré sa posúvajú v hliníkovej lakovanej vodiacej koľajnici. Pomocou ovládacej šnúrky sa dá rozhrnúť ako opona alebo zhŕňať na ľavú a pravú stranu. V ponuke máme veľkú škálu farebných odtieňov a textilných materiálov. 
 

 
 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie

Fatal error: Class 'XMLWriter' not found in /www/b/p/u42324/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc on line 15