Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Svojím moderným prevedením sa stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Celoročne spoľahlivo ochránia Váš interiér. Sieť je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré dobre znáša teplotné rozdiely a nepodlieha korózií. Je dodávaná v šedej farbe. Siete sú vyrábané z valcovaných hliníkových profilov, ktorý je povrchovo chránený vypaľovacím lakom. Siete ponúkame na všetky druhy okien a dverí. Sieťky sú dodávané v bielej a hnedej farbe, imitácii dreva a farbách podľa RAL vzorkovníka.

Sieťky pevné s límcom vkladacie

Montáž nevyžaduje mechanický zásah do rámu okna. Montuje sa založením rámu s límcom do okna a uchytí sa otočením držiakov.

Sieťky navíjacie okenné

Sieť je navíjaná pružinovým mechanizmom do navíjacieho bubna v hornej časti okna a je vedená v bočných lištách. Bubon a koncová lišta sú vybavené tesniacou kefkou. Ovláda sa zaklapnutím spodnej lišty.

Sieťky navíjacie dverové

Sieť je navíjana pružinovým mechanizmom do navíjacieho bubna, ktorý je umiestnený na boku dverového rámu a je vedená vo vrchnej a spodnej lište. Bubon a koncová lišta sú vybavené tesniacou kefkou.

Sieťky dverové

Dverová otváracia sieť je vyrábaná z extrudovaného hliníkového profilu 50x20 mm. Dodáva sa so samozatváracími pántmi a spevňovacou stredovou priečkou. Montuje sa na dverový rám.

Sieťky dverové posuvné

Dverová posuvná sieť je vyrábaná z hliníkového profilu. Montuje sa tam kde je nedostatok miesta v okolí dverí. Konštrukcia umožňuje jednoduchú montáž . Sieť pri posúvaní do boku je bezhlučná.

 
 
 
 
 
 
 
 
 Ak Vás zaujala naša ponuka a máte akékoľvek otázky alebo záujem o cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať...

zaluzie

Fatal error: Class 'XMLWriter' not found in /www/b/p/u42324/public_html/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap.xmlsitemap.inc on line 15